Студенти СНУ ім. В. Даля занепокоєні становищем вишів Донбасу

Ініціативна група студентського самоврядування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля звернулася до Міністерства освіти та науки України з відкритим листом, в якому виразила занепокоєність нинішнім становищем донбаських вищих навчальних закладів.
У листі студенти СНУ ім. В. Даля зосередили увагу на важливості ефективної організації навчального процесу саме в своїй «Альма-матер» зі збереженням високого рівня освіти. Також вони підкреслили зручність та результативність дистанційної форми навчання, запровадженої в Далівському університеті. Окрім цього, автори листа визначили коло актуальних проблем студентів та викладачів вишів Луганської та Донецької областей. Зокрема, далівці зробили акцент на питаннях виплати стипендії та вирішення побутових питань студентських та викладацьких колективів навчальних закладів.
У відповідь на лист студентів СНУ ім. В. Даля на сайті Міністерства освіти та науки України було опубліковано звернення Колегії МОН до освітянської і наукової спільноти Донецької і Луганської областей. Згідно з цим документом, для забезпечення освітніх потреб мешканців Донбасу буде вжито широкий спектр заходів, включаючи дистанційне навчання. Також у тексті підкреслюється, що будь-яка освітня й наукова діяльність, що здійснюватиметься на територіях Луганської та Донецької областей не у відповідності до законів України, не матиме жодної юридичної сили.