Print

Студенти та школярі запрошуються до участі в найбільшому IT-Чемпіонаті України – «Золотий Байт»

 

Розпочалася реєстрація на 5-й Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт», з найбільшим в Україні призовим фондом у 500 тисяч гривень. Одним з головних призів заявлена поїздка 4-х переможців Чемпіонату в Силіконову Долину (Каліфорнія, США), надана Олександром Кардаковим (Інком).
«Золотий Байт» – це найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, захопленої IT-технологіями: програмуванням, комп’ютерними мережами, 2D, 3D і веб-дизайном. Організатором Чемпіонату є комп’ютерна академія “ШАГ”. У 2011 році конкурс зібрав більше 5000 учасників з усієї України. Студенти-переможці Чемпіонату «Золотий Байт 2011» також стали чемпіонами найбільшого всесвітнього технологічного конкурсу для студентів «Imagine Cup 2012» від компанії Microsoft, фінал якого пройшов в Сіднеї (Австралія). Тема «Золотий Байт» цього року: «Нові технології – нові можливості».
До участі в Чемпіонаті запрошуються студенти та випускники українських навчальних закладів цього року. Крім того, введена окрема номінація для школярів 10-14 років.
Для участі в Чемпіонаті необхідно до 31 грудня 2012 року зареєструватися на сайті WWW.GOLDENBYTE.ORG і виконати перше онлайн-завдання до 25 січня. Участь у конкурсі для українських студентів абсолютно безкоштовне.
11 номінацій Чемпіонату охоплюють практично всі основні напрямки IT: програмування для настільних систем і мобільних платформ, розробку ігор, роботу з високонавантажених базами даних, створення веб-сайтів та управління мережами.
Список номінацій:
Магістр проектів: конкурс програмних проектів.
Мобільні технології: конкурс програмних проектів під різні мобільні платформи (Android, iOS).
Кібермастер: конкурс для розробників ігор.
Навігатор мереж: номінація для системних адміністраторів, теоретичні питання та практичні завдання з мережевих технологій і системного адміністрування.
Windows Phone Jazz: конкурс програмних проектів під мобільну платформу Windows Phone.
Windows 8 Jazz: конкурс програмних проектів під платформу Windows 8.
NoSQL експерт: номінація для розробників баз даних.
Кліпмейкер: створення короткометражного фільму. До участі допускаються як відеороботи, так і анімація.
Папарацці: конкурс у форматі репортажного фото.
Веб-майстер: розробка сайту на задану тематику.
Юний Джедай: номінація для школярів, теоретичні питання та практичні завдання з ОС Windows.
Чемпіонат проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА в партнерстві з лідерами IT-галузі: корпорацій Microsoft, Adobe, Intel, Інком, InterSystems, Фонду «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, засновника компаній «Датагруп» і «Інком», бізнес-інкубатора HappyFarm, веб-студії «Стерлінг», а також цілим рядом провідних українських IT-компаній.