Print

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля позмагалися в майстерності ресторанної справи

 

 У лабораторії «Навчальний бар» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася інтелектуальна гра «Організація ресторанного господарства».

У грі взяли участь дві команди: далівців-третьокурсників, які навчаються за спеціальністю «Туризм», і викладачів кафедри туризму та готельного господарства Інституту економіки та фінансів Далівського університету. Захід проводився в рамках практичного заняття з дисципліни «Організація ресторанного господарства».

Щоб стати кращими, учасникам необхідно було продемонструвати високий рівень теоретичних знань і практичних навичок у сфері ресторанного господарства, а також злагодженість роботи всередині команд. У боротьбі за перемогу студенти та викладачі відповідали на тестові завдання і відкриті запитання, займалися сервіровкою столу, формували ресторанне меню. Одним з найцікавіших конкурсів були «Розумні пари». За його правилами, по два представники кожної з команд повинні були вирішити практичні завдання в трьох сферах: «Чай. Кава», «Сервірування столу», «Напої». Учасникам необхідно було обрати правильний посуд для приготування чаю мате, розповісти про історію цейлонського чаю, обрати комплект столових приладів, визначити матеріал, з якого виготовлено посуд, а також для кожного з представлених напоїв підібрати відповідну посудину. За результатами всіх конкурсів інтелектуальної гри з невеликим відривом виграла команда студентів.

«Практичні заняття такого формату є прекрасною мотивацією до розвитку пізнавального інтересу студентів і, безумовно, ефективною формою контролю, закріплення та узагальнення отриманих раніше знань і навичок, – зазначила завідувач кафедрою туризму та готельного господарства СНУ ім. В. Даля доктор економічних наук, професор Наталія Свірідова. – Крім того, гра породжує здоровий дух суперництва та є об’єднуючим фактором як всередині самого студентського колективу, так і в союзі студентів та викладачів нашої кафедри».

Нагадаємо, що кафедра туризму та готельного господарства Далівського університету була створена 15 березня 2004 року. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад цього структурного підрозділу вишу веде підготовку фахівців за двома напрямами: «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа». 31 березня 2011 на кафедрі відкрито лабораторію «Навчальний бар», яка представляє собою кімнату з барною стійкою та традиційними атрибутами для роботи за нею.

Підготувала: Наталія Осичнюк