Print

Студенти та викладачі СНУ ім. В.Даля пройшли тренінг для участі у бізнес-турнірі

 

За сприяння Центру працевлаштування студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася підготовка до участі у IV Всеукраїнському молодіжному бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2017».   Студенти і викладачі Інституту економіки і управління та Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки зустрілися з головою організаційного комітету бізнес-турніру Віталієм Паздрієм, одним із розробників професійного програмного продукту ViAL+, на основі використання якого проводиться захід.

Бізнес-турнір спрямований на розвиток підприємницьких та бізнесових навичок у студентів та дозволяє кожному учаснику стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів свого власного віртуального підприємства в інтерактивному онлайн просторі.

Підприємство є віртуальним, проте програмний продукт, що використовується при проведенні бізнес-турніру, дозволяє створити максимально наближені до реальних умови діяльності підприємця-керівника фірми: передбачені і примхливі споживачі, і значна кількість конкурентів –  учасників змагання. Кожний з них отримає можливість стати віртуальним підприємцем та матиме можливість управляти підприємством, приймати необхідні рішення щодо його розвитку в умовах конкурентного бізнес-середовища. Головне завдання, що стоїть перед учасником бізнес-турніру – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.

Для студентів, що прийматимуть участь в бізнес-турнирі, – це можливість спробувати себе у ролі підприємця, отримати досвід управління власною віртуальною фірмою. Півфіналісти бізнес-турніру отримають сертифікати учасника, фіналісти  – значні грошові винагороди.

Бізнес-турнір проводитиметься з 03 березня по 15 квітня 2017 року серед студентської молоді та передбачає 5 етапів:

Реєстрація учасників – до 03 березня 2017 р.

Відбірковий етап –  06.03 – 24.03.2017 р.

Півфінал – 27.03 – 1.04.2017 р.

Фінал-онлайн – 03-11.04.2017 р.

Очний фінал у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана – 13-15.04.2017 р.

Участь у бізнес-турнирі для студентів безкоштовна. Приймати участь можуть студенти всіх спеціальностей університету. Головне  – бажання спробувати себе у ролі підприємця та націленість на успіх!

Для участі в бізнес-турнирі необхідно зареєструватися на сайті: kint.com.ua у розділі Стратегія фірми до 03 березня 2017 р., отримати необхідні інструкції, встановити програмне забезпечення та дотримуватися умов проведення бізнес-турніру.