Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля у Лисичанському міському краєзнавчому музеї

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відвідали Лисичанський міський краєзнавчий музей, де познайомилися із флорою та фауною Луганщини та Лисичанська, його славетною історією, археологічними знахідками, цікавими музейними експозиціями, присвяченими не тільки далекому минулому, але й сучасному життю міста та його відомим мешканцям.

У музеї 7 експозиційних залів, фондова колекція нараховує більш ніж 17 тисяч експонатів основного та допоміжних фондів.

Тут проводяться презентації книг краєзнавчої тематики та науково-практичні конференції, зустрічі з лисичанами, які внесли свій вклад у історію міста, вечори пам’яті, екскурсії та уроки народознавства, методичні заняття та засідання клубів.

Екскурсанти мали нагоду побачити вироби та художні твори сучасних майстрів Луганської області, що були представлені на виставці «Луганщина – світанок України».

Наприкінці екскурсії здобувачі вищої освіти подивилися на Сєвєродонецьк очима лисичан, відвідавши оглядовий майданчик на правому березі Сіверського Дінця.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!