Студенти з усієї України зібралися в Далівському університеті обговорити проблеми молоді XXI століття

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочала роботу I Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь перед викликами XXI століття: політика, соціум, ЗМІ».

Взяти участь в обговоренні актуальних для сучасної молоді проблем з`їхалися представники студентства з багатьох куточків України: Донецька, Харкова, Запоріжжя, Львова та ін. Свої доповіді представили і гості з Росії – Національного дослідницького університету «БєлДУ».

Відкрила пленарне засідання декан факультету масових комунікацій Тетяна Міронова. Вона зазначила, що основне, чого не вистачає сучасній людині – це час. Усім присутнім вона побажала успіхів, наближення до істини і вдалого пошуку необхідної інформації.

Вітальне слово учасникам конференції сказала проректор з науково-педагогічної роботи Галина Щедрова.

«У нас вже стало доброю традицією, коли всі факультети університету проводять у відповідності зі своїм напрямком науково-практичні конференції. І ця конференція – свідчення того, що понад 100 студентів активно займаються науковою діяльністю і вже мають свої публікації в науковому збірнику», – зазначила Галина Щедрова.

Так само вона підкреслила, що в подальшому такі публікації можуть стати початком наукової діяльності. Щоб досягти великих висот у майбутньому, займатися наукою необхідно ще в університеті.

«Студенти факультету масових комунікацій не просто добре вчаться, вони ще й беруть активну участь у науковій діяльності. А це вже підтвердження їх фаху», – сказала проректор.

Робота конференції була розбита на 4 секції: «Журналістика: стан, досвід та проблеми взаємодії в умовах глобалізації», «Реклама, PR-технології та видавнича справа в інформаційному суспільстві», «Соціологія в епоху глобалізації»; «Проблеми формування політичного класу і демократичного консенсусу в транзитивному суспільстві». У кожній із секцій студенти і вчені університету запропонували увазі присутніх свої доповіді і своє бачення у вирішенні порушених проблем.

У своїй доповіді «Соціологія перед викликами глобалізації» завідувач кафедрою соціології СНУ ім. В. Даля Борис Нагорний висловив ідею, що присутні на конференції студенти повинні піти далі своїх викладачів, тому що вони живуть в інший час і з іншими можливостями, в тому числі і технічними.

Підготувала: Тетяна Вауліна