Print

Студенти запрошуються до участі в конкурсі для студентів «Є ідея»! Дедлайн – 20 грудня

 

Студенти, аспіранти середніх і вищих навчальних закладів країн СНД запрошуються до участі в науково-творчому фестивалі-конкурсі «Є ідея!». Організація і проведення Конкурсу будується на принципах загальнодоступності, пріоритету загальнолюдських цінностей, креативного підходу до вирішення сучасних проблем, захисту прав та інтересів учасників Конкурсу. Організаторами Конкурсу є Міністерство молоді та спорту Азербайджанської Республіки.

Конкурс проводиться з 20 вересня по 20 грудня 2012 року в чотири етапи. Прийом заявок для участі в конкурсі до 20 грудня. Авторами однієї роботи можуть бути не більше 2-х чоловік.

Для участі необхідно надати проектну роботу разом із заповненою анкетою учасника на розгляд Оргкомітету конкурсу. Підтвердженням прийняття роботи до участі в Конкурсі є електронний лист, відправлений на контактну адресу автора, вказаний в реєстраційній формі учасника.

Конкурс проводиться по 8 основним номінаціями: здоровий спосіб життя, освіта, соціальна сфера, житло та працевлаштування, технології та прогрес, навколишнє середовище і розвиток, село. Проекти, тематика яких не відповідає жодному з перелічених напрямів, номінуються в номінації «Інша». Загальний призовий фонд Конкурсу становить 36 000евро. Автори робіт, що зайняли 1-е, 2-е і 3-тє місця в кожній з номінацій отримують відповідно премії в розмірі 2000, 1500 та 1000 євро. Три проекти, що отримали найвищу оцінку з боку членів експертного журі, отримають організаційну та фінансову підтримку для реалізації.

Більш детальна інформація на сайтах: http://www.haveidea.az/ і http://www.mys.gov.az/