Студенти-журналісти СНУ ім. В.Даля пройдуть практику у газеті «Голос України»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки проекту «Школа сучасної підготовки молодих журналістів». Проект проводився під патронатом Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Він проходив з січня по жовтень поточного року на базі Луганського Прес-клубу. «Наше подальше співробітництво залежить, в першу чергу, від самих студентів, – підкреслив помічник аташе з культури Посольства США в Україні Олег Пастухов. – Зараз ми плануємо нові подібні програми щодо вдосконалення пера журналістів. Можливо, це буде обмін студентів між Сходом та Заходом, стажування за кордоном тощо». Студентам різних курсів (переважно 4-5) факультету масових комунікацій СНУ ім. В. Даля свої знання передавали досвідчені журналісти – Алла Антипова (власний кореспондент газети «Голос України») та Юрій Ткаченко (власний кореспондент газети «Комсомольская правда в Украине»). Усі учасники проекту отримали відповідні сертифікати. За підсумками роботи було відібрано три студента-журналіста, які матимуть можливість пройти творчу виробничу практику у газеті «Голос України». «Я дуже задоволена тренінгом, – розповіла одна за переможниць проекту Ксенія Лаврова. – Нам давали чисту практику та загартовували характер для реальної роботи. Всім студентам-журналістам раджу брати участь у подібних проектах».