Студенти-журналісти взяли участь у науковій конференції

Четверта студентська наукова конференція "Новини в сучасному інформаційному просторі України" відбулась на кафедрі української філології та журналістики. Захід проводився у дистанційній формі за допомогою Zoom, його організаторами були доцент Ірина Кошман та доцент Олена Кравченко.

У конференції брали участь студенти спеціальності "Журналістика" з першого по четвертий курс. Найбільша кількість тем, які цікавили дослідників і дослідниць, стосувались проблеми пропаганди, маніпуляції та фейків у різних видах українських засобів масової інформації, зокрема на телебаченні та в інтернет-виданнях. Дев'ятнадцять матеріалів доповідей увійдуть до четвертої збірки "Новини в сучасному інформаційному просторі України".

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!