Створено Технологічний інститут Далівського університету

Міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко видав наказ про створення Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у Сєвєродонецьку. Об’єднання відбулося на базі Сєвєродонецького технологічного інституту, Рубежанської філії СНУ ім. В. Даля та Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму. У наказі викладені наступні положення: призначити у встановленому порядку директора нового Технологічного інституту, виконати комплекс організаційних заходів, внести відповідні зміни в структуру штатного розкладу, Статуту університету та затвердити Положення про Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк). «Ми пішли на об’єднання підрозділів для того, щоб підготовка фахівців в окремих структурних підрозділах нашого університету велася на ще більш високому рівні», – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. 29 серпня 2006 року відбулося урочисте призначення директором Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завідувача кафедри інформатики СНУ ім. В. Даля доктора економічних наук Віталія Даніча. Створено спеціальну комісію по реорганізації роботи інституту.