Print

Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда

 

Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Дедлайн – 1 березня 2017 р.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ: · економіка і менеджмент; · адміністрація / менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я, освіта); · державне управління (органи державної влади і самоврядування); · право; · суспільні науки (соціальна психологія, соціологія); · політологія і міжнародні відносини; · політика розвитку та гуманітарна допомога.

Дипломна робота, яка буде писатися в рамках стипендії, повинна мати характер науковий або практичний (в такому випадку дипломна робота повинна містити вступ у науковому характері).

КАНДИДАТИ: 

У 2017/2018 навчальному році Програма Кіркланда адресована представникам таких професійних груп, як: · експерти, політики, працівники органів державної влади і самоврядування; · підприємці, менеджери; · лідери неурядових організацій, діячі культури і громадські діячі; · викладачі ВНЗ; · журналісти.

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ: · громадянство і постійне проживання в одній із вищевказаних держав (особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, не можуть претендувати на отримання стипендії Кіркланда); · повна вища освіта (ступінь магістра); · вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років); · досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки; · Принаймні 2 роки перерви після попередньої стипендії за кордоном, яка тривала більше ніж 6 місяців; · знання польської мови на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи.

Під час співбесіди обов’яковим є володіння польською мовою на рівні мінімум В1. · Для кандидатів (крім кандидатів з України та Білорусі) є можливість навчання англійською мовою (рівень знань мін. В1) за умови обрання кандидатом конкретного навчального курсу цією мовою. В такому випадку допускаються базові знання польської мови (А1).

ПЕРЕВАГИ надаються кандидатам, які: · активно працюють у сфері своєї професійної або громадської діяльності; · мають значні досягнення у сфері своєї діяльності; · раніше не навчалися в Польщі.

НАБІР КАНДИДАТІВ: Відбір 45 найкращих кандидатів буде проводитись в три етапи:

I етап – оцінка анкет на відповідність обов’язковим вимогам;

II етап – детальна оцінка анкет кандидатів експертами з даних галузей;

III етап – кваліфікаційна співбесіда (запланована в датах 30.03-30.04.2017).

Особи, запрошені до участі в III етапі, будуть повідомлені про це електронною поштою в кінці березня. Інформація про остаточні результати конкурсу буде надіслано електронною поштою в червні 2017 року. Адміністратор Програми залишає за собою право,серед обраних кандидатів, перевірки знань польської мови за допомогою зовнішнього іспиту у польських дипломатичних представництвах за кордоном, в період липня і серпня.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: 

1. Заповнений он-лайн формуляр заяви на участь в програмі: · анкета персональних даних; · проект перебування – обґрунтування намірів кандидата стосовно участі в Програмі Кіркланда, в т.ч. пропозиції щодо навчання у Польщі та плани на майбутнє (4000-6000 знаків з урахуванням пробілів).

2. Два рекомендаційних листи з переліком досягнень та кваліфікацій кандидата, а також описом перспектив його подальшого розвитку і роботи у сфері професійної або громадської діяльності (польською, російською або англійською мовою), надіслані електронною поштою.

3. Копія диплому про вищу освіту (при наявності – також диплому кандидата наук), надіслана електронною поштою.

 ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВОК: Детальний опис Програми та інструкцію щодо заповнення формуляра заяви можна отримати безпосередньо на сайті: www.kirkland.edu.pl або за допомогою листування електронною поштою з Програмою. Формуляр заяви необхідно заповнити он-лайн. Після заповнення формуляра заяви он-лайн необхідно роздрукувати видану системою сторінку з інформацією, яка підтверджує отримання заяви. Підписану сторінку з актуальною фотокарткою кандидата потрібно надіслати звичайною поштою на адресу Програми Кіркланда. Два рекомендаційних листи та копію диплому потрібно відсканувати і надіслати на електронну адресу: kirkland@kirkland.edu.pl.

ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК: Крайній термін подачі заявок на отримання стипендії Кіркланда 2017/18 закінчується: 1 березня 2017 р. Заяви, які надійдуть після закінчення вищевказаного терміну, розглядатися не будуть.

ФІНАНСОВІ УМОВИ: Стипендія: близько 1800 PLN на місяць. Додатково програма покриває такі витрати: вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, білети на подорож до і з Польщі, візові витрати, покупку навчальних матеріалів і посібників.

Контакти

Файли