СТИПЕНДІАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА НАУКОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ (ДААД), 2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Інформаційний центр ДААД у Києві повідомляє, що на сайті ДААД був актуалізований розділ стипендій та розпочато прийом документів на наступні програми:

Наукові стажування DAAD для викладачів ВНЗ та науковців

• для наукових співробітників усіх спеціальностей (як правило, з науковим ступенем), які працюють у ВНЗ або дослідницьких інститутах (1-3 місяці).

Повторні запрошення колишніх стипендіатів DAAD

• для тих, хто раніше отримував магістерські або аспірантські стипендії тривалістю понад 6 місяців або стипендії уряду колишньої НДР (1-3 місяці).

Наукові стипендії – короткі стипендії

• підтримка 1-6 місячних наукових проектів в рамках написання дисертації.

Наукові стипендії – річні стипендії

• підтримка -7-10- місячних наукових проектів в рамках написання дисертації.

Наукові стипендії – повна аспірантура в Німеччині

• підтримка навчання в аспірантурі.

Наукові стипендії – аспірантура з подвійним науковим керівництвом

• написання дисертації у університеті України з фазами досліджень у Німеччині (модель “Sandwich”) (до 2 років).

Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців

• для стажування або підвищення наукової кваліфікації пошукачів з усіх спеціальностей (до 10 місяців).

Стипендії DLR-DAAD

• для аспірантів та докторантів, а також для старших вчених зі ступенем в галузі транспорту, енергії (до 3 років).

Стипендії на навчання для випускників ВНЗ

• для усіх спеціальностей для навчання у німецькому ВНЗ на післядипломній програмі (10-24 місяці).

ERP -стипендії на навчання для випускників в галузі економіки

• стипендії пропонують можливість іноземним випускникам в галузі економіки навчатися на післядипломних магістерських програмах в німецьких університетах та отримати в Німеччині диплом магістра (10-24 місяці).

Програма Європейського університету Віадріна

• Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) пропонує стипендії для українських студентів зі спеціальностями право, культурознавчі науки та економіка для навчання на магістерських програмах (10-24 місяці).

Літні курси у німецьких ВНЗ

• для студентів або молодих викладачів з дуже добрим володінням німецькою мовою, за віком від 18 років (3-4 тижня).

Групові поїздки для студентів до Німеччини “Studienreisen”

• під керівництвом одного викладача ВНЗ (до 2 тижнів).

Заяви на стипендію подаються до Інформаційного центру ДААД у Києві. Документи можна подавати особисто або надсилати поштою.

Консультація з усіх питань щодо навчання або стажування у Німеччині за телефонами або безпосередньо в Інформаційному центрі:

DAAD-Інформаційний центр у Києві

пр. Перемоги 37 (Київський політехнічний інститут), корпус 6

03056 Київ

Tel./Fax: +380 44 406 82 69

www.daad.org.ua

info@daad.org.ua

Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти в Інтернеті на сайті:www.daad.org.ua