Print

Стипендія Хьюберта Хамфрі

 

Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін впродовж 10 місяців.

Програма Хьюберта Хамфрі надає 10 місяців професійного збагачення. Стипендіати не отримують вчений ступінь у результаті участі, проте мають можливість оновити свої навички та отримати цінний досвід.

Стипендіати призначаються посольствами США або комісією Фулбрайт на основі їх потенціалу для керівництва.

Кандидати повинні добре володіти англійською мовою. Якщо кандидата було відібрано, але його рівень англійської варто покращити – організатори оплачують курси англійської.

Стипендії присуджуються в галузях: сталого розвитку сільського господарства, економічного розвитку, фінансів, банківської діяльності, природних ресурсів, екологічної політики та зміни клімату, міського та регіонального планування, журналістики, публічної політики та державного управління, управління людськими ресурсами, торгівлі людьми та прав людини, управління та адміністрування освіти, викладання англійської мови як іноземної, охорона здоров’я, профілактика ВІЛ/СНІД та зловживання психоактивними речовинами.

Стипендія передбачає оплату:

  • навчання та підготовчі курси з англійської мови;
  • посібників для навчання;
  • медичного страхування;
  • авіаперельотів (пов’язаних з переїздом у США та внутрішнім туризмом);
  • екскурсій та конференцій.

Вимоги до учасників конкурсу:

Усі кандидати повинні мати щонайменш закічену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку),  обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.

Дедлайн щороку змінюється, орієнтовно навесні.

Детальніше