Print

Стипендія на навчання в Університеті Барселони

 

Заснований в 1450 році Університет Барселони (UB) представляє глибокі академічні традиції в поєднанні з передовими науковими знаннями. 18 центрів Університету Барселони розподілені між шістьма кампусами, всі вони розташовані в самому серці міста.

UB приймає велику кількість студентів з іспанських та іноземних університетів, які вирішили пройти частину свого навчання в цьому університеті.

Програма StudyAbroad пропонує таким студентам найширший вибір предметів, які викладаються англійською мовою. Програма розділена на чотири області:

  • Наука і Інженерія,
  • Економічні науки і Підприємництво,
  • Гуманітарні науки,
  • Мова і Культура,

Це дає студентам можливість поглибити знання з конкретних тем, одночасно удосконалюючи іспанську мову.

Курси Міжнародної Літньої Школи (InternationalSummerSchool) Університету Барселони створені по конкретним темам і відкриті для всіх, але спеціально спрямовані на студентів та професіоналів, зацікавлених в збагаченні своїх знань і навичок під час літнього перебування. Програма курсу розроблена таким чином, щоб створити в Університеті Барселони воістину міжнародну обстановку і форум для ведення дискусій на актуальні теми, пов’язані з економікою, медициною, природничими, соціальними і гуманітарними науками і мистецтвом.

Можливі програми обміну: Erasmus, GrupoCoïmbra, ProgramaCINDA і інші (щодо можливості участі слід проконсультуватися з відповідними факультетами університету).

Якщо на даній момент ніякої діючої програми немає, можна запросити тимчасове навчання у БУ на основі індивідуальної заяви, яка повинно бути підтверджено вашим університетом. Детальніше тут.

Студенти, які бажають навчатися у першій половині навчального року, повинні подати заяву до 15 червня кожного. Заняття починаються з другого тижня вересня.

Студенти, які бажають навчатись з другої половині навчального року, повинні подати заяву до 15 листопада кожного року. Заняття починаються з другого тижня лютого.

Office of Mobility and Internation Programs (OMPI)

Travessera de les Corts, 131-159 – 08028 Barcelona

E-mail: relacions.internacionals@ub.edu

Веб-сайт

Дедлайн: 15 червня/15 листопада (кожен рік)