Стипендія університету Твенте для жінок

Університет Твенте пропонує стипендію Професора де Вінтер (Professor de Winter Scholarships) для студенток-відмінниць. Стипендія стосується науково-дослідних та освітніх програми в області соціальних, поведінкових наук та інженерії. У відповідності зі своїм підприємницьким духом, Університет прагне зробити економічний і соціальний внесок в регіон Нідерландів, де буде базуватись дослідження.

Галузі досліджень:

Прикладна математика, прикладна фізики, біомедична інженерія, інформаційні технології бізнесу, хімічне машинобудування, цивільне будівництво та управління, інформатика, управління будівництвом і технікою, електротехніка, вбудованих систем, медіа, промисловий дизайн, промислова інженерія та управління, машинобудування, нанотехнології, технології сталої енергетики, систем і управління та телематика.

Стипендія становить € 7500 на рік.

Дедлайн 31.03.17

Детальніше: тут