Print

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ ДОСВІДЧЕНИХ НАУКОВЦІВ

 

З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває новий конкурс короткострокових стипендій (2 тижні – 1 місяць) до Франції для викладачів та науковців з великим досвідом роботи.

Стипендії розміром 1700 євро на місяць витрати на транспорт окремо не надаються. Цей вид стипендій пропонується для українських викладачів та науковців, які працюють у наукових закладах вищої освіти та/чи наукових установах та співпрацюють із аналогічними французькими установами чи планують створити таке співробітництво із лабораторією / факультетом. Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Такі стажування мають відбуватися у рамках існуючих партнерств між закладами та установами вищої освіти і науки Франції та Україні, чи бути поштовхом для створення таких партнерств. Стипендіальна комісія буде вивчати необхідність такої подорожі у контексті розвитку та підсилення французько-українського співробітництва, зокрема розвиток студенської та аспірантської мобільності.

Кандидати повинні:

1. заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою

2. відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:

– детальний опис перебування у Франції (французькою чи англійською мовою, 1-2 сторінки максимально)

– резюме кандидата

– лист підтримки від французької лабораторії, із зазначенням інтересу до співробітництва з установою, яку представлятиме кандидат (французькою чи англійською мовою, формат pdf)

Строки подання:

Прийом документів до 30 березня поточного року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно до 30 квітня поточного року. Початок стажування має бути запланованим з 15 травня до 10 грудня поточного року.