Print

Стипендії на участь в літньому курсі «Journey: Journalism Bootcamp» (Прага)

 

Курс, як і тогоріч, проходитиме у Празі в серпні –  з 5 по 15 серпня.  Програма Journey, організована Bakala Foundation, пропонує інтерактивні семінари, які ведуть професійні журналісти, редактори та представники найвідоміших світових інформаційних агенцій: BBC, CNN, The New York Times, Reuters і The Wall Street Journal.

Студенти, які здобувають освіту в галузі журналістики, масових комунікацій і в суміжних сферах, які мають громадянство Болгарії, Чехії, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, України, Великої Британії і США і відмінно володіють англійською мовою, можуть отримати ці стипендії на участь у тренінговій програмі.

Серед тем курсу – нові тенденції та інструменти, що використовують в журналістиці; збір та аналіз даних; журналістські розслідування та багато іншого.

Критерії відбору – кандидати повинні задовольняти наступні вимоги:

  • Бути студентом медійних студій, журналістики та інших пов’язаних спеціальностей
  • Повинні бути щонайменше студентом другого курсу
  • Мати відмінну успішність
  • Вільно володіти англійською як на писемному, так і в усному мовленні
  • Бути громадянином наступних країн: Болгарія, Чеська Республіка, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Словацька Республіка, Україна, Велика Британія, Сполучені Штати Америки
  • Мати дійсний закордонний паспорт до вересня 2018 та можливість поїхати до Чеської Республіки

Детальніше про вимоги та онлайн-форма

Відібрані кандидати отримають стипендію, яка покриватиме витрати на проїзд, візові витрати, проживання та харчування, витрати на навчальні матеріали.

Заявки приймаються до 7 травня.