Print

Стипендії від Open Society Foundations

 

The Open Society Fellowship спрямована на підтримку осіб, які шукають іноваційні підходи для вирішення фундаментальних проблем. Інститут Відкритого Суспільства обирає стипендіатів серед журналістів, активістів, академіків, та практикантів із різних сфер, які здатні творити ідеї та реалізовувати їх.

Стипендіати отримають стипендію у розмірі 80 000–100 000 доларів. 

Дедлайн – 1 березня 2017 р.

Один рік стипендіати будуть отримувати стипендію в розмірі $ 80000 або $ 100 000 в залежності від рівня професійної підготовки, стажу і поточного доходу. Стипендії будуть пропорційно розподілені серед стипендіатів. Стипендія не обов'язково дорівнюватиме поточній заробітній платні заявника. У деяких випадках, стипендіати будуть отримувати додаткову фінансову підтримку.

У більшості випадків стипендіати отримуватимуть консультації на тему як донести свої дослідження до більш широкої аудиторії. Співробітники також працюватимуть над інтеграцією стипендіатів в мережі індивідуальних і організаційних партнерів та грантоотримувачів.

Стипендія не фінансує зарахування на здобуття наукового ступеня в академічних установах, в тому числі дисертаційного дослідження. Проекти, які включають в себе лобістську діяльність не буде фінансуватися.

Невелика кількість пропозицій буде обрана в якості фіналістів. Програма стипендій розглядає заявки за умови наявності фінансування.

Право на участь:

Кандидати повинні мати глибоке розуміння обраної теми і список професійних досягнень.

Розглядатимуться заявки від журналістів, активістів, вчених і фахівців-практиків в різних галузях.

Вільне володіння розмовною англійською мовою.

Письмові запити заявників повинні представлятити одну-дві сторінки, через один інтервал, листа-запиту, який описує тему проекту, запропонований продукт роботи, а також нижчезазначені питання. До листа-запиту додається автобіографія. У листі повинні бути розглянуто наступні питання:

Що є центральним аргументом вашого проекту?

Яким чином прогрес Вашого допоможе вирішити нагальні питання? Хто є цільовою аудиторією?

Які потенційні продукти роботи?

Лист-запит треба завантажити за цим посиланням.

Більш детальна інформація – тут

Контакти:

е-mail: OSFellows@opensocietyfoundations.org