Стипендії від уряду Швейцарії для проведення досліджень

Дослідникам та аспірантам пропонуються федеральні швейцарські стипендії на 2018-19 рік. Підтримуються всі спеціальності.

Дедлайн – 5 грудня.

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію стипендій для іноземних студентів (FCS) надає стипендії для іноземних дослідників, з метою сприяння міжнародному обміну та дослідницькій співпраці між Швейцарією та іншими країнами.

Посольство Швейцарії в Києві відповідає за процес подання заявки.

Уряд Швейцарії надає:

Дослідницькі стипендії

Стипендії для PhD

Постдокторські стипендії

У швейцарських університетах, федеральних технологічних інститутах та університетах прикладних наук.

Не надаються стипендії для бакалаврів або магістрів.

Для кожної країни точна інформація про різні види стипендій та особливості прийому на 2018-2019 навчальний рік опубліковані в Інтернеті на веб-сторінці Федеральної комісії зі стипендії для іноземних студентів FCS: https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/bildung/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships-for-foreign-scholars-an.html

Пакет заявки (інструкції, форма заявки, довідка, форма медичної довідки та лист від керівника) повинні бути надіслані до Посольства (olena.gut@eda.admin.ch або kie.vertretung@eda.admin.ch). Повний пакет документів у друкованому вигляді має бути наданий до Посольства Швейцарії в Києві у трьох примірниках до 05.12.2017.