Сучасний розвиток технології обговорили у СНУ ім. В.Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася XIX міжнародна науково-технічна конференція «Технологія-2016». Науковці з України, Білорусі та Казахстану представили майже 200 доповідей з теоретичної та науково-дослідної роботи щодо технології у різних наукових галузях.

Обговорення проходило на 9 секціях за напрямками: хімічна технологія та екологія; обчислювальна, вимірювальна техніка та комп’ютерна інженерія; економіка і управління. У дводенний термін науковці розглянули технологію органічних речовин та палива, проблеми ресурсозбереження, екології та природокористування, дослідження в електрохімії, загальнотехнічних науках та комп’ютерній інженерії, питання хіміко-технологічних процесів та автоматизації процесів управління, методи технологічного контролю, конкурентоспроможність, економічну безпеку підприємств тощо.

Так, Голова Луганського відділення спілки економістів України, директор Інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля доцент Руслан Галгаш розповів про створення умов для комерціалізації наукових розробок та поділився досвідом зі стратегічної координації реалізації міжнародних партнерських програм в університеті. Головний технолог лисичанської нафтової інвестиційної компанії ПрАТ «ЛИНІК» Анжеліка Купіна зробила доповідь про сучасний стан і перспективи розвитку нафтопереробної промисловості в Луганській області. Доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації СНУ ім. В. Даля Ірина Афоніна запропонувала науково-технічні та інноваційні програми CRDF Global в Україні.

Не обійшли на конференції увагою і проблеми переселенців. Так, директор Луганської філії Інституту економіко-правових досліджень НАН України професор Інна Заблодська запропонувала технологію проведення моніторингу задля визначення рівня соціальної адаптації та інтеграції переселених громадян.

20160424texno2