Святкування дня соборності в Далівському університеті

Далівський університет урочисто святкує День соборності України. Вже з грудня тут відбуваються заходи, присвячені цій події. У науковій бібліотеці університету для студентів вузу щоденно проходять бесіди-екскурсії на тему „Духовна єдність українського народу”. „Соборність України – запорука єдності держави” стала темою кураторських годин в академічних групах. Головне завдання студентів – це, звичайно, навчання, а відчуття конкуренції завжди допомагає досягти найкращих результатів. Саме тому студенти Далівського університету беруть участь у конкурсі рефератів на тему: «Історичне значення Акта злуки для українського народу». Далівці приймали гостей – представників адміністрації Жовтневого району. Гості відвідали студентський учбово-виховний центр „Україна і світ”. Це дійсно унікальний музей, який було створено студентами під керівництвом кандидата історичних наук Віктора Гайдукова. В експозиції центру „Україна і світ” відтворено всю багатобарвну історію України в цілому і Далівського університету зокрема. У науковій бібліотеці Далівського університету відкрито тематичну книжкову експозицію «Моя єдина Україна». Тут представлені книги з культури та історії України, художні твори українських авторів, а також мистецтвознавська література, картини та репродукції. Історії Луганщини була присвячена низка творів на цій виставці. 22 січня у День соборності України студентами і викладачами Східноукраїнського національного університету ім.. В. Даля будуть урочисто покладені квіти до пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку.