Свято європейських мов у СНУ ім. В.Даля

Студенти-учасники театрально-музичної студії “Magic Pie” під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля  Наталії Барвіної, за підтримки викладачів та співробітників кафедри і університетської бібліотеки влаштували справжнє свято європейських мов собі та своїм гостям.

«Мови містяться в серці європейського проекту: вони відображують різні культури і водночас є ключем до розуміння цих культур», — зазначено в одній із доповідей Європейської комісії.

20160926_150847

У рамках круглого столу були представлені багаточисленні презентації європейських мов, підготовлені студентами різних факультетів університету, вірші у виконанні французькою, польською  та англійською мовами з перекладом українською, пісні, що виконувались різними мовами всіма учасниками заходу, а також вікторина для мовознавців. Наприкінці всі присутні приєдналися до виконання гімну європейців “I’m European”.

Тепла, дружня  та багатомовна атмосфера свята допомогла об’єднати студентів та викладачів і у близькому майбутньому буде сприяти розвитку наших мовленнєвих здібностей, зацікавленості у вивченні європейських мов та євроінтеграції!

20160926_140004

На початку 21 століття ЮНЕСКО оголосила 26 вересня  Днем Європейських Мов.

Знати як мінімум ще одну мову окрім рідної та визнаної міжнародною англійської – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність. У багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні, вважається абсолютною нормою володіння в середньому трьома мовами.