Телестудія Далівського університету відкрила двері для всіх студентів Луганська

Напередодні Дня студента з ініціативи Луганської обласної та міської молодіжних рад відбулася перша телевізійна зустріч представників студентського самоврядування всіх вищих навчальних закладів міста. Місцем зустрічі стала гостинна навчальна телестудія Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Учасники зустрічі обговорили стан студентського самоврядування, пов’язані з цим проблеми та перспективи. На запитання присутніх відповідали гості-експерти: заступник голови облради Євген Харін, голова студентської ради Луганського державного медичного університету Дмитро Кононенко, ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко, голова обласної молодіжної ради Олег Акимов, голова міської молодіжної ради Віталій Охмат. Присутні обговорювали найбільш актуальні питання студентського самоврядування, поділилися досвідом роботи, висловили ряд пропозицій. Заступник голови облради Євген Харін познайомив їх з напрямами молодіжної політики в області та відповідними програмами. На завершення студенти поздоровили членів міської молодіжної ради, якій в ці дні виповнюється рівно рік, і висловили побажання й надалі проводити подібні зустрічі у телестудії Далівського університету.