Thanksgiving Day у СНУ ім. В. Даля

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля провели захід, присвячений Дню подяки.

Метою заходу, що пройшов у теплій дружній атмосфері, було ознайомити студентів із американськими традиціями святкування Дня подяки, розповісти про історію походження свята та зацікавити вивченням англійської мови.

Thanksgiving святкують кожного четвертого четверга листопада. Викладачі  кафедри іноземних мов та професійної комунікації нагадали, що всім потрібно бути вдячними за все, що ми маємо, толерантно ставитися до традицій та звичаїв інших народів.

Студенти брали активну участь у святкуванні: відповідали на запитання, виконували завдання, розвивали навички аудіювання та усного мовлення, вивчили багато нових лексичних одиниць та ідіоматичних виразів стосовно теми заходу, співали англійських пісень та насолоджувалися атмосферою свята.

Дякуємо всім учасникам за чудовий настрій і море позитивних емоцій. А викладачам окрема подяка за чудове пізнавальне свято!

Thanksgiving Day —
Wonderful rest.