Тренінг для студентів у межах співробітництва СНУ ім. В. Даля і ТОВ НВП «Зоря»

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля відбувся тренінг «Практичні інструменти проходження співбесіди», в якому взяли участь здобувачі вищої освіти університету різних спеціальностей. Тренінг провела директор з персоналу ТОВ НВП «Зоря» Ольга Глушень.

Організатори заходу мали на меті підвищення рівня знань та навичок студентів для успішного проходження співбесід та подальшого працевлаштування.

В рамках тренінгу присутні вчились, як потрібно підготуватись до проходження співбесіди при влаштуванні на роботу, обговорили значення іміджу у ході розмови з працедавцями і те, наскільки важливо чітко формулювати власні позиції та інтереси.

Студенти-далівці усвідомили, що потрібно напрацьовувати особистий арсенал навичок, аргументувати власну точку зору. Важливим етапом у підготовці до співбесіди є підготовка відповідей («шаблонів» співбесіди). Оскільки більшість працедавців ставлять майже однакові запитання, тому є можливість до них підготуватися.