Print

Тренінг з розвитку молодіжного самоврядування пройшов у СНУ ім. В. Даля

 

Громадська організація «Український центр громадянських ініціатив «Світло» (Київ) за підтримки Студентської ради та відділу з організації виховної та соціальної роботи СНУ ім. В. Даля, ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» провели тренінг «Розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян».

Тренером виступила Юлія Мархель, лауреат урядової премії за особливі досягнення молоді у розбудові України, президент ГО «Let’s do it, Ukraine», координатор акції «Зробимо Україну чистою разом».

Разом з молодіжними лідерами вона обговорила теми молодіжного самоврядування, його законодавчої бази та стратегічні орієнтири; професіоналізму активістів та ресурсного забезпечення діяльності.

Юлія Мархель

Цей тренінг відбувся у межах проекту «ПроОсвіта: розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України як стартової навчальної платформи для активних громадян». Мета проекту – навчити молодь можливостям участі в суспільно-політичному житті та інструментам впливу на місцеву владу за рахунок розвитку місцевого молодіжного самоврядування та створення молодіжних рад.

Проект реалізується у рамах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Найактивніші учасники тренінгу матимуть можливість взяти участь у Форумі з молодіжного самоврядування за участю відомих громадських активістів та публічних діячів, який відбудеться у квітні в Одесі. Також буде проведено конкурс міні-грантів, і підтримано два найбільш вдалих проекти, спрямовані на розвиток у регіоні молодіжного самоврядування.