Трудові загони СНУ ім. В.Даля приступили до роботи

Традиційно в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля сформовані п`ять трудових загонів «Вожатий», які вже приступили до роботи в дитячих оздоровчих таборах, розміщених у південно-західній частині Автономної Республіки Крим.

Загальна чисельність студентів, які отримали можливість працевлаштуватися влітку, склала близько 350 чоловік. У березні-квітні претенденти пройшли співбесіду та анкетування, за підсумками якого були відібрані студенти, які в травні пройшли вступний курс на майбутніх робочих місцях. Всього за літо пройде чотири заїзди. Студенти працюють на посадах вожатих, плавруків і фізруків.

«Багаторічна робота далівців в літніх трудових таборах вже здобула добру репутацію, – розповів голова профкому студентів СНУ ім. В.Даля Ілля Ніколаєнко. – Роботодавці із задоволенням щорічно запрошують наших студентів на роботу. При чому не тільки влітку, а й на зимові канікули».

Традиція вторинної зайнятості влітку бере свій початок від будівельних загонів, які в Далівському університеті були створені ще в 1963 році.

Підготувала: Галина Щербак