Print

Триває набір учасниць на тренінгову програму “Бізнес в ЄС”

 

Центр розвитку малого та середнього бізнесу проекту ЄС “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді” оголошує набір на Тренінгову програму “Бізнес в ЄС”, яка проходитиме у Харкові у червні 2019 року. Роботу Центру розвитку малого та середнього бізнесу координує ХГНО “Сучасна жінка”.

Метою тренінгової програми є поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС. Ми запрошуємо до участі підприємиць, які мають досвід ведення бізнесу, проживають у Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зарубіжних ринках.

Тренінгова програма включає наступні тематичні блоки:  базові знання і основні вимоги до компаній з експорту;  готовність до експорту і самодіагностика;  конкурентні переваги і унікальна торгова пропозиція;  юридичні і документальні аспекти, логістика;
підготовка і проведення В2В зустрічей

Усі відібрані учасниці отримають детальну програму тренінгу після підтвердження участі у програмі. Дедлайн подачі заявок для участі у програмі – 1 червня 2019 року.

Реєстрація 

Заняття проходять 8, 9, 13, 20 і 21 червня у м. Харків.  Усі тренінги у рамках курсу є обов’язковими для відвідування. Участь у програмі є безкоштовною для 20 відібраних учасниць.

У разі виникнення запитань звертайтесь: +38 (063) 492 17 28, d.nagayivska@gmail.com, Дар’я Нагаївська, координаторка Центру розвитку малого та середнього бізнесу.