Триває співробітництво СНУ ім. В. Даля та Міжуніверситетського центру Дубровнік (Хорватія)

Міжуніверситетський центр Дубровнік вже вкотре запрошує викладачів та студентів СНУ ім. В.Даля взяти участь у конференціях та курсах у галузях гуманітарних, соціальних, природничих наук і медицини. Співробітництво з центром розпочалося у грудні 2007 року і триває нині.

Центр було засновано в 1971 році завдяки ініціативі ректора Загребського університету з метою створити осередок для міжнародного міжуніверситетського співробітництва. Наразі Міжуніверситетський центр Дубровнік об’єднує 170 вищих навчальних закладів з усього світу. Щорічно центр проводить цілу низку конференцій та організовує курси підвищення кваліфікації в різних галузях знань: медицині, біології, хімії, історії, філософії, психології тощо. Центр розташований в історичному центрі міста Дубровнік та має значну матеріальну базу для ефективного навчання.

До участі у конференціях і курсах запрошуються члени адміністрації та професорсько-викладацького складу, докторанти, аспіранти, студенти. За підтримки державних та громадських організацій центр пропонує грантові програми, участь у яких доступна і представникам СНУ ім. В. Даля.

Детальну інформацію про найближчі конференції можна знайти за посиланням

Зацікавлені у проходженні курсів можуть дізнатися більше тут

Деталі надання грантів для проходження курсів розташовано за посиланням