Центр „Für Dich” видав перший номер своєї газети

У Далівскькому університеті вже п’ять років існує центр німецької мови „Für Dich”, що у перекладі на українську означає „Для тебе”. Це креативний лінгвоцентр, яким керує викладач кафедри іноземних мов, магістр педагогіки вищої школи Світлана Степковська. Центр „Für Dich” планує та координує самостійну учбову діяльність студентів СНУ ім. В. Даля по вивченню німецької мови. У клубі працюють студенти восьми факультетів вузу. „Für Dich” співпрацює з язиковими школами Луганська, німецьким товариством „Відродження”, клубами англійської мови «Hi» і «Hello», та з багатьма іншими організаціями міста і області. Засновники та учасники центру часто проводять міні-олімпіади, театралізовані програми, розважальні шоу, тощо. До свого ювілею члени клубу випустили газету, котра так і називається „Für Dich!”. „Газета – це інформація, своєрідна реклама про нас. Основним лейтмотивом газети є пропаганда нашого стиля життя: розвитку та становлення себе як культурної, високоорганізованої особистості, яка володіє іноземними мовами”, – відзначила Світлана Степковська. Газета буде виходити раз на місяць. В ній будуть публікуватися матеріали як російською, так і на німецькою мовами. У виданні свої матеріали зможуть розмістити не тільки студенти та викладачі Далівського університету, а і товариства з якими співпрацює центр „Für Dich” .