Центр ІТ рішень Луганської області відкрито!

На базі СНУ ім. В. Даля відкрито Центр ІТ-рішень, новий освітньо-науковий підрозділ, що є майданчиком для розробки, розгортання, супроводження інформаційних технологій діджиталізації територіальних громад Луганської області, а також навчання населення та працівників державних установ сучасним інформаційним технологіям.

До урочистого відкриття  долучились представництво Програми ООН із відновлення та розбудови миру, представники ОДА Луганської області, Сєвєродонецької ВЦА та представники Новоайдарської і Гірської територіальних громад.

Університет представили керівництво університету, ЗВО факультету інформаційних технологій та електроніки.

«Відкриття Центру ІТ рішень на базі університету – це потужний поштовх до налагодження комунікації органів місцевого самоврядування з науковими та освітніми установами області. Саме консолідувавши зусилля, ми зможемо підвищувати рівень обізнаності населення у сфері ІТ, сприяти впровадженню інформаційних технологій у всі суспільні процеси Луганщини», – зазначила Ольга Поркуян, ректорка СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професорка. З вітальними словами виступили Сергій Гайдай, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації, Віктор Мунтяну, керівник Програми ООН з відновлення та розбудови миру та інші поважні гості заходу.

Консолідація зусиль була затверджена Меморандумами про співпрацю з Сєвєродонецькою військово-цивільною адміністрацією та Луганською обласною державною адміністрацією, підписання яких відбулось на завершення урочистого відкриття.

Модерував захід керівник Центру ІТ рішень Олег Захожай, доцент кафедри програмування та математики СНУ ім. В. Даля, експерт з інформатизації Луганської області за проєктом ПРООН.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!