Print

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля організував чергову зустріч студентів з працедавцями

 

У СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч представників торгівельної мережі супермаркетів зі здобувачами вищої освіти 1-го курсу Юридичного факультету, Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки та Навчально-наукового інституту економіки та управління. Організаторами зустрічі виступили декан Факультет інженерії, к.т.н., доц. Сергій Кудрявцев та фахівцем з адміністративної роботи Центру розвитку кар’єри Валерія Братішко.

Цей захід проводився задля особистої комунікації студентів з майбутніми працедавцями, які розповіли про можливості працевлаштування на їхньому підприємстві. Гості звернули увагу здобувачів вищої освіти, що працюючи в торгівельній мережі супермаркетів вони матимуть перспективи кар’єрного зростання, є можливість одночасно навчатись і працювати, а по закінченні університету активні працівники мають змогу отримати посаду керівників різних рівнів.

Також, представники торгівельної мережі супермаркетів розповіли про систему оплати праці, широкі можливості для професійного і особистісного розвитку, перекваліфікацію на виробництві. Крім того, – про наявні вакансії та вимоги до кандидатів на різні посади. Було наголошено, що майбутнім фахівцям треба розвивати в собі професійні якості, мотивацію та ініціативність, щоб бути успішними в обраній галузі. Фахівці з персоналу відповіли на низку запитань присутніх.