Церемонія вручення «Оскар» по-далівські

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля продовжують святкування Нового року. Традиційно, напередодні Нового року студенти готують святкову програму. Одне з найулюбленіших свят студентів вони щороку зустрічають з новими, креативними ідеями. Одна з традицій далівців – підготовка заходів декількома факультетами. Окрім загальноуніверситетського святкування цього року свої сили об’єднали одразу три факультети: масових комунікацій, фінансовий та економічний. Далівці провели урочисте вручення студентськогої «Оскару» за кращі фільми про студентське життя. Створили справжнє свято: вечірні сукні, перегляд фільмів, хвилювання переможців та, звісно, святкова концертна програма. «Ми намагалися зробити щось незвичне, – розповів один з організаторів студент факультету масових комунікацій Дмитро Петров. – Церемонія вручення премії «Оскар» – це завжди визначення кращих та святкова атмосфера. А якщо до цього додати концертну програму, як ми зробили, то я вважаю, вийшло цікаво та весело». Студенти факультету масових комунікацій підтримують зв’язок з вихованцями Загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату для глухих дітей. Цього разу далівці запросили дітей на святковий новорічний концерт. «Подібні заходи необхідні нашим дітям, – зазначила вчитель Загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату для глухих дітей Оксана Грицай. – Вони вчаться спілкуватися, читати з губ. Це потрібно для адаптації до життя, оскільки вони маже постійно знаходяться в середовищі школи. Крім того, це ще й дуже цікаво – діти в захваті!».