Цього року дипломи СНУ ім. В.Даля отримали більше 300 іноземних громадян

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося урочисте вручення дипломів випускникам міжнародного факультету. Цього року факультет підготував понад триста дипломованих бакалаврів та магістрів. Велику кількість студентів факультету складають іноземці, серед яких найбільше представництво мають громадяни Туркменістану, Нігерії, Іраку, Росії, Лівії, Азербайджану, Китаю та інших.

У рамках урочистостей присвячених випускному вечору відбулося нагородження студентів за особливі здобутки у навчанні та активну участь у громадському й творчому житті університету. Символічні дипломи, почесні грамоти та щирі поздоровлення студенти-випускники отримали від керівництва СНУ ім. В.Даля. Зокрема свої привітання особисто висловив ректор Олександр Голубенко, який у своїй промові особливо відзначив високий рівень підготовки випускників Далівського університету. Студенти у свою чергу підготували велику кількість поздоровлень випускникам. Вокальні, танцювальні та музичні номери вони представили з національним колоритом, притаманним представникам кожної з країн.

Подяку від іноземних студентів висловив аспірант міжнародного факультету СНУ ім. В. Даля студент з Іраку Алі Аль-Джавахери: «Ми висловлюємо щиру подяку керівництву Далівського університету, нашим викладачам та іншим українським друзям, яких ми зустріли під час навчання. За ці роки університет став для нас рідним домом, де з розумінням і повагою ставилися до кожного із студентів. Тут ми змогли здобути якісну освіту, яка у майбутньому відкриє для нас величезні можливості у працевлаштуванні та подальшій науковій діяльності».

Нагадаємо, Міжнародній факультет було створено на базі Факультету підготовки іноземних громадян СНУ ім. В. Даля у 2010 році. Зараз на його базі навчається близько 1100 іноземних студентів із 44 країн світу та приблизно 500 українців. До складу факультету входять чотири кафедри: кафедра загальноосвітніх фундаментальних дисциплін, кафедра іноземних мов, кафедра комп’ютерних наук, кафедра міського будівництва та господарства. Також на базі факультету функціонують підготовче відділення для іноземних громадян та відділ по роботі з іноземними громадянами, які сприяють облаштуванню та адаптації іноземної молоді у нашій країні, допомагають у інтеграційних процесах навчання в Далівському виші та освоєнні української, російської, англійської мов, якими викладаються предмети.

Підготувала: Ірина Лебедь