Туристичні можливості Луганщини досліджували у Кремінній

Викладачі кафедри міжнародної економіки і туризму СНУ ім. В. Даля взяли участь у нараді на тему «Можливості та перспективи розвитку туризму в Луганській області», організовану Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації, яка відбулась на базі Кремінської райдержадміністрації.

Метою зустрічі було спільне обговорення актуальних питань розвитку туризму в Луганській області, обмін досвідом та координація зусиль щодо подальшого розвитку туристичної сфери.

У нараді взяли участь голова Кремінської районної ради Прокопенко В.М., заступник голови Кремінської райдержадміністрації Махура Л.М., Кремінський міський голова Прокопенко Ю.О., представники органів влади м. Сєвєродонецька, м. Лисичанська, м. Рубіжного, кафедри міжнародної економіки та туризму Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля, комунальних закладів освіти, діяльність яких пов’язана з туризмом, суб’єктів туристичної діяльності, громадських організацій тощо.

Данільєва Юлія Геннадіївна

Викладачі кафедри міжнародної економіки і туризму Зеленко О.О. та Данільєва Ю.Г. представили учасникам наради доповіді «Аналіз та шляхи розвитку туристсько-рекреаційного потенціалу Луганської області в умовах соціально-політичної нестабільності» та «Професійне зростання фахівців туристичної галузі».

У ході заходу було наголошено на важливості розвитку туристичної галузі як складової економіки регіону. Учасники зазначили, що Луганщина має бути привабливою, успішною та цікавою, і всі ми разом повинні розвивати її потенціал та позиціонувати його на різних рівнях, бо нам є що показувати, чим пишатися. Але ж попри все дуже важливо об’єднати зусилля всіх тих, хто має до цього відношення, з розумінням поставитись до цієї сфери, яка поєднує практично кожну галузь економіки, встановити рівновагу між надавачами та споживачами туристичного продукту.