Творчій конкурс для майбутніх журналістів відбувся у СНУ ім. В.Даля

Обов’язкове вступне випробування у вигляді творчого конкурсу відбулося у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля  для абітурієнтів, які виявили бажання здобути спеціальність  «Журналістика».

Мета творчого конкурсу – виявити професійні зацікавлення, вміння та навички у абітурієнтів, яких цікавить діяльність засобів масової інформації в Україні, які виявляють активну громадянську позицію та хист до написання публіцистичних текстів. Основними завданнями творчого конкурсу є визначення рівня творчих здібностей, мовної підготовки, логічного мислення; виявлення словникового запасу; оцінка комунікативних вмінь і навичок, а також креативності абітурієнта.

Конкурс відбувся у суворій відповідності до Положення про творчій конкурс. Спочатку абітурієнти прийняли участь у діловій грі – 40 хвилин вони спілкувалися із запрошеним гостем – радіожурналістом Вікторією Єлісеєвою. Було задано 41 питання на різні теми – від ставлення до сучасних проблем  людства до особистих.  Потім майбутні журналісти протягом двох годин писали роботу за обраним жанром.

Як повідомили у приймальній комісії,  усі вимоги до проведення творчого конкурсу були виконані. З результатами випробування можна ознайомитися на сайті університету https://snu.edu.ua/docs/vstup/quiz/20160725_rez_tvorch_konkurs_jurnalist.pdf

20160725img_874820160725img_875820160725img_876020160725img_874920160725img_8744