У CНУ ім. В.Даля пройшов проект «Великі німці»

Студенти кафедри іноземних мов Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля провели проект «Великі німці». Студенти, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов провели цікаву наукову роботу, за результатами якої вони обрали десять видатних німців, враховуючи внесок в розвиток світової історії та популярність. Так, в список потрапили письменники, вчені, винахідники, політики: Брати Грім, Рудольф Дизель, Генріх Гейне, Катерина Велика, Томас Ман, Карл Маркс та інші. Про кожного німця студенти зібрали біографічний матеріал і наочні результати діяльності. Спільно з кафедрою комп`ютерних мереж всі зібрані матеріали розміщено на мультимедійному диску. На першій, презентаційній сторінці диска представлені портрети «Великих німців». Підпункти, розміщені поруч, одним кликом переводять читача до потрібної рубрики: «біографія», «галерея», «творчість», «інтернет-посилання» тощо. Наприклад, можна послухати твори Бетховена або казки Братів Грім аудіо записи, познайомитися з думками Маркса або подивитися на технологічний процес, винайдений Дизелем. Презентація диска пройшла під час телемосту студентів-авторів диску з випускниками Далівського університету, які працюють в Німеччині. Вони, в свою чергу, високо оцінили ідею та цікаву форму втілення. «Такий метод роботи для студентів – хороша практика мовного читання і аудіювання, – підкреслив завідувач кафедри іноземних мов доцент Володимир Краснопольський. – Окрім цього, презентований диск – готовий методичний посібник з вивчення не тільки мови, але і культури та історії країни». Мультимедійний диск використовуватиметься на заняттях з німецької мови. Надалі планується продовження ідеї та створення подібних проектів з видатними особистостями інших країн.