У Далівськом університеті активно впроваджуються нові форми навчання

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля працює постійнодіючій Інтернет-міст із університетом міста Ньюкасл (Великобританія).Ініціаторами його проведення стали завідувач кафедрою іноземних мов – кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Краснопольський та декан факультету комп’ютерних технологій – доктор технічних наук, професор Валерій Дядічев. Лекцію з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності студентам факультету управління Далівського університету провів професор Пітер Шот. Проводилась вона англійською мовою, по закінченню студенти мали змогу задавати свої питання з викладеного матеріалу. Попередньо для зручності сприйняття такого роду лекції слухачі отримали її конспект, тому спілкування вийшло докладним і плідним. Подібні лекції проводяться в рамках проекту «Використання нових інформаційних технологій у підготовці майбутніх фахівців», у якому беруть участь Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Донбаський державний технічний університет та університет міста Ньюкасл. У Ньюкаслі створено спеціалізовану студію для читання лекцій через систему Інтернет. Незабаром таке нововведення буде здійснено і у нас.Один з організаторів Інтернет-мосту кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Краснопольський відзначив: «Ньюкасл надіслав нам офіційний лист про готовність проведення серії подібних лекцій. Відтепер ми можемо впевнено заявити: двостороннє співробітництво дає свої позитивні результати. Ми будемо усіляко сприяти подальшому розвитку цього напрямку, і насамперед підвищенню рівня навчання студентів іноземній мові».