У Далівському університеті дано старт турніру зі софтболу

Урочистим парадом на стадіоні Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відкрився ІV Міжнародний турнір зі софтболу на кубок Володимира Шигалевського. Відкриваючи змагання, перший проректор університету професор Михайло Смирний відзначив: „Стало доброю традицією проводити в нашому університеті турнір пам’яті Володимира Шигалевського. Він був справді видатним тренером, який багато зробив для розвитку софтболу не тільки в нашому університеті, але й в цілому в Україні”. Створена В.Шигалевським у Далівському університеті команда „Ніка” є 14-кратною чемпіонкою України, вісім разів завойовує кубок України з софтболу, має бронзову медаль Кубку європейських чемпіонів. У змаганнях беруть участь команди з Луганська, Донецька, Кіровограда, Московської області. Турнір проходитиме 4 дні і завершиться урочистим парадом у неділю, 15 квітня, о 14.00.