Print

У Далівському університеті до професійного свята обрали «Міс Статистику»

 

На кафедрі «Управління проектами та прикладна статистика» факультету інноваційної економіки та кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся студентський конкурс “Міс Статистика – 2011”, присвячений професійному українському святу Дня працівників статистики.

У фінальному турі взяли участь вісім претенденток спеціальності «Прикладна статистика», яких оцінювали п’ятикурсники на чолі з завідувачем кафедрою. «Статистика – це не тільки дуже точна, але і красива наука, – сказав у вітальному слові завідувач кафедрою управління проектами та прикладної статистики професор Валентин Рач. – Цьому підтвердження наші конкурсантки, які є самими прекрасними фахівцями світу статистичних даних».

На першому конкурсі, де кандидатки повинні були себе відрекомендувати, всі представили відеопрезентацію про себе. Далі вже відбіркові завдання відрізнялися різноманітністю: дівчатам доводилося показувати свою швидкість реакції, кмітливість, інтелект, уяву, винахідливість і оригінальність.

За результатами конкурсу титул «Міс Статистика – 2011» завоювала четвертокурсниця Ганна Васильєва. Титул «Перша віце-міс» отримала другокурсниця Ольга Красовицька, а «Другою віце-міс» стала одногрупниця переможниці Марина Кірнос.

«Завдяки доброзичливості та підтримці нашої кафедри, кожен студент відчуває себе здатним з легкістю освоїти таку складну науку, як статистика, – ділиться враженнями «Міс Статистика – 2011» Ганна Васильєва. – А за допомогою таких заходів ми не тільки проводимо весело час, але й не забуваємо, що станемо в майбутньому високопрофесійними фахівцями».

Паралельно з боротьбою за звання «Міс Статистика», проводилися конкурси на звання «Кращого курсу 2011 року» для груп. У результаті переборола  група УП-481, в якій навчається переможниця.

 Підготувала: Наталія Вергуненко