У Далівському університеті директори МАН розпочали обговорення впливу Малої академії наук на учнів загальноосвітніх навчальних закладів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відкрився Всеукраїнський семінар-практикум директорів МАН на тему: «Вплив освітньої системи Малої академії наук на формування наукового світогляду та пошукового мислення учнів загальноосвітніх навчальних закладів». Семінар проходитиме чотири дні у Луганську, Лисичанську, Перевальску та Краснодоні.

Для ознайомлення з системою роботи Луганської Малої академії наук учнівської молоді та обговорення подальших перспектив організації роботи з обдарованою молоддю зібралися представники Малих академій наук з 20 областей України.

«Випускники навчальних закладів становлять нове покоління майбутніх науковців, – зазначив президент ЛОМАНУМ, директор департаменту навчально-методичної роботи СНУ ім. В.Даля Анатолій Андрющук. – Тому неодмінно постає питання важливої ролі впливу Малих академій наук на учнів загальноосвітніх закладів, що розглядається на цьому семінарі-практикумі».

У рамках семінару учасники відвідають заняття секцій «Англійська мова», «Історія України», «Мікроекономіка і макроекономіка», «Практична психологія» СНУ ім. В. Даля. Екскурсія містом ознайомить гостей з культурними пам’ятками Луганщини, музеєм видатного етнографа-лінгвіста Володимира Даля та Свято-Володимирським храмом.

В Лисичанську учасників семінару ознайомлять з системою роботи та досвідом діяльності Лисичанської філії ЛОМАНУМ. У Перевальску пройдуть відкриті заняття секцій «Правознавство», «Літературна творчість», «Початківець», «Юний дослідник», «Екологія», «Геологія». У Краснодоні відбудеться екскурсія по музею «Молода гвардія» та підводитимуться підсумки семінару.