У Далівському університеті команди з софтболу будуть змагатися у міжнародному турнірі за Кубок В.В.Шигалєвського

На базі спорткомплексу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у наступні вихідні відбудеться IV Міжнародний турнір пам’яті В.В.Шигалєвського. У змаганнях візьмуть участь шість команд: «Ніка-Далівський університет», гості турніру – «Каліта-1» та «Каліта-2» (Московська область) та команди з різних міст України. Турнір проходитиме два дні. У суботу о 9 годині зіграють «Каліта-2» та «Дончанка», об 11 годині на полі зустрінуться «Ніка» та «Каліта-1». З 13 години пройдуть ігри у підгрупах. У неділю, 13 квітня о 10.00 та 11.00 пройдуть змагання за третє та друге місце відповідно. О 12 годині відбудеться фінальна гра. Урочисте закриття та нагородження переможців відбудеться о 14 годині. Нагадаємо, що Турнір пам’яті В.В.Шигалєвського заснували гравці команди «Ніка» у 2004 році, вшановуючи пам’ять засновника та тренера команди, заслуженого тренера України Володимира Валентиновича Шигалєвського. Вже третій рік змагання мають статус Міжнародних.