У Далівському університеті майже вдвічі збільшилася кількість стипендіатів Фонду Віктора Пінчука

Десять студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля стали переможцями загальнонаціональної Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Цього року університету збільшили кількість переможців конкурсу з 20 до 30 студентів. До Стипендіальної програми свої роботи подали 36 студентів. На другий етап конкурсу були допущені 35 студентів університету.

За підсумками всіх трьох етапів конкурсу переможцями стали десять студентів Далівського університету: Антон Овчаренко (факультет математики та інформатики), Вікторія Коваленко (факультет логістики), Марія Павленко (факультет автомобільних комунікацій), Павло Пригородов (Технологічний інститут), Сергій Тімаков (факультет математики та інформатики), Сергій Воронцов (факультет комп’ютерних наук), Тетяна Нечай (факультет систем рейкових комунікацій), Данії Ковальов (Технологічний інститут), Юрій Батурінцев (факультет систем рейкових комунікацій), Олег Шикун (факультет математики та інформатики).

В минулому році від університету було шість стипендіатів Фонду Віктора Пінчука. Павло Пригородов і Олег Шикун у 2010 році вдруге отримали стипендію.

Чотири стипендіата Антон Овчаренко, Олег Шикун, Сергій Титаков і Тетяна Нечай представили на конкурс свої наукові розробки, які проводилися в межах міжкафедрального наукового колективу, що займається створенням програмного комплексу оперативного планування роботи промислового залізничного транспорту. На цей момент програмний комплекс перебуває на завершальній стадії.

«Ми впевнено здобули перемогу. Але це скоріше непрямий підсумок нашої роботи. Займаючись поставленим завданням наша робота була спрямована на отримання конкретного результату, а на конкурс кожний студент подав підсумки своєї роботи», – ділиться своїми враженнями координатор групи, викладач кафедри транспортні технології Геннадій Короп.

Нагадаємо, що загальнонаціональна Стипендіальна програма «Завтра.UA» вже четвертий рік реалізується в рамках діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». Основним її завданням є підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів 3-6 курсів денної форми навчання провідних вітчизняних вищих навчальних закладів. Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Програма передбачає виплату стипендій переможцям конкурсу протягом календарного року за умови продовження навчання у вищому навчальному закладі. Планується також надання стипендіатам фінансової підтримки їх наукової діяльності та інших можливостей для особистого розвитку.