У Далівському університеті молоді науковці обговорили стратегії розробки стійких моделей економіки

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла І Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки».

Ця конференція проводилася чотири роки на всеукраїнському рівні. Зумовлюючи зацікавленість у розгляді питання міжнародних колег, то цього року рамки конференції вийшли на міжнародний рівень.

Організатором є студентське наукове товариство «Фенікс», що вже понад 30 років діє на кафедрі економічної кібернетики СНУ ім. В.Даля. В роботі конференції взяли участь представники з різних куточків України та учасники з Молдови, Білорусії. Учасники розглянули актуальні теоретичні та практичні проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку у сучасний період на рівні держави, регіону та підприємств.

«Зараз потрібно забезпечити стійке функціонування системи. Для цього необхідно приймати комплексні заходи, щоб увесь світ розвивався інтегровано, – розповів декан факультету управління економікою професор Султан Рамазанов. – Яку модель розвитку України обрати та яким шляхом йти – залежить від нашої активної участі у теоретико-практичній гармонізації суспільства».

Значну увагу приділили вирішенню питань моделювання та управління економічними системами в умовах нестабільної економіки. Зокрема, розглянули актуальні теоретичні та практичні проблеми соціально-економічного розвитку на рівні держави, регіону та підприємства в сучасний період та в перспективі. Значна увага приділена вирішенню питань моделювання та управління економічними системами в умовах ринкової економіки. Розглянули стратегічні цілі, напрями розвитку національної економіки країни в умовах глобалізації.