У Далівському університеті молодим викладачам допомагають опанувати сучасні прийоми педагогічної діяльності

У Східноукраїнському національному університеті імені Владимира Даля пройшов щомісячний семінар з підвищення педагогічної майстерності молодих викладачів. Провідні професори і доценти університету допомагають опанувати сучасні форми, методи, прийоми педагогічної діяльності. Семінар відвідують від 50 до 100 чоловік. «Багато викладачів мають технічну освіту і, коли починають свою педагогічну діяльність, то стикаються з тим, що не знають, як правильно одягтися, як поводитися на заняттях, як будувати відносини зі студентами тощо. Семінар дає відповіді на всі питання», – розповіла співробітник науково-методичного відділу Валентина Осадча. Велика увага на семінарах приділяється використанню сучасних комп`ютерних технологій в процесі організації самостійної роботи студентів. Подібні заходи проводяться вже другий рік. Далівський університет піклується про те, щоб процес навчання в рамках кредитно-модульної системи максимально був прийнятним і для викладачів, і для студентів.