У Далівському університеті молодими вченими зроблено ще один крок до вдосконалення законодавства

На  юридичному  факультеті  Східноукраїнського національного університету імені Володимира  Даля  відбулася щорічна науково-практична  конференція аспірантів, студентів,  ліцеїстів та учнівської молоді   «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».

120  молодим  науковцям та дослідникам  права  пропонувалися для обговорення питання  розвитку наукової творчості молоді. Учасникам конференції була надана можливість випробувати свої знання  та  репрезентувати   наукові спроби. В межах конференції був проведений конкурс виступів учнів загальноосвітніх шкіл та гімназій для розвитку світогляду  учнівської та студентської  молоді у правовій та історичній науці.

Декан  юридичного факультету,   голова  організаційного   комітету,  доктор юридичних наук, професор, Заслужений   юрист   України  Лідія      Іванівна   Лазор в привітальному слові зазначила, що питання розвитку науково-дослідного потенціалу молодих вчених і студентів, учнівської молоді сьогодні особливо гостро стоять на порядку денному в зв’язку з науково-дослідницьким статусом Далівського університету.

В ході конференції учасниками були сформовані  пропозиції щодо вдосконалення  законодавства на підставі правозастосовної (судової) практики.

Підготувала: Наталія Вергуненко