У Далівському університеті навчається найкрасивіша студентка України

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Даценко посіла перше місце у конкурсі краси„Перша леді”. Конкурс “Перша леді” – це єдиний загальнонаціональний конкурс краси для студенток України. Він проходив у рамках мульти-фестивалю „Студентська Республіка-2007”, який цього разу відбувався на території молодіжного комплексу „Зоряний берег” (с. Орловка), що під Севастополем. 26 конкурсанток із різних куточків України та Росії змагалися за звання кращої. Олена потрапила на конкурс випадково – до того вона входила до складу команди від Луганська. Цей конкурс краси для неї не перший. На загальноуніверситетському конкурсі краси „Міс університет – 2007” Олена здобула титул „Перша віце-міс”. Ця перемога відіграла значну роль у її житті – натхненна перемогою, цього літа дівчина закінчила модельну школу. Вона вважає це своїм головним хобі. Незважаючи на напружений графік репетицій (дівчат-конкурсанток готували до конкурсу хореограф, фітнес-інструктор, фотографи і режисер-постановник), Олена час, проведений у підготовці до конкурсу пригадує з ентузіазмом: „Нас оселили у гарних номерах, та взагалі ставилися майже як до зірок. А я весь час вболівала за нашу команду!” У день закриття „Студреспубліки – 2007” визначили володарку титулу „Перша леді”. „Коли нагороджували переможниць, то почали ніби з кінця, з номінацій – „Грація”, „Екстравагантність” тощо, – пригадує свої враження Олена. – І коли вже почали нагороджувати Віце-леді, я почала сильно хвилюватися. А потім, коли мене назвали переможницею, я була в шоці!” З перемогою її поздоровили друзі та дівчата-конкурсантки. „Коли нас готували до конкурсу, я виконувала всі вимоги, проте перемоги – першого місця – я ніяк не очікувала!” – зазначила Олена. Ця зіркова подія має продовження: за правилами конкурсу, переможниця має право на участь у всеукраїнському конкурсі краси „Пані Україна”. А доки Олена продовжує навчання в університеті за обраною спеціальністю „Документознавство та інформаційна діяльність” та займається в модельній школі.