У Далівському університеті назвуть імена найкращих студентів

У четвер, 22 листопада, о 15:30 в актовій залі першого корпусу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках святкування Дня студента підведуть підсумки щорічного загальноуніверситетського конкурсу «Студент року-2012».

У святковому фіналі візьмуть участь 17 найталановитіших та найсильніших студентів різних факультетів та інститутів Далівського університету, що відзначились активною навчальною, науковою, громадською, культурною чи спортивною роботою. Вони будуть змагатися за перемогу у восьми номінаціях: «Якісна освіта», «Молодий дослідник», «Громадський діяч»,  «Кращий профспілковий активіст», «Цілеспрямованість», «Різнобічність», «Яскрава особистість» та «Спортивна гордість університету».

На учасників і гостей очікує святкове шоу за участю  збірної команди Далівського університету з фанк-аеробіки та творчих студентських народних колективів: «Світоч», «Світанок України», «Вольниця», «Пульс». В програмі вечора також виступи студентів-іноземців, які представлять пісні та танці своїх країн.