У Далівському університеті обговорять питання модернізації політичної системи

Кафедра політології та міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує науковців, аспірантів, слухачів магістратури, студентів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних організацій до участі в VIII Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Модернізація політичної системи сучасної України: стан та перспективи розвитку». Захід відбудеться 15 грудня 2014 року на сайті кафедри політології та міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля – polit.esy.es.

Для участі у роботі конференції необхідно до 15 грудня 2014 року надіслати (в електронному варіанті) на адресу оргкомітету заявку на участь та тези доповідей. Матеріали можуть бути представлені українською (для громадян України), російською (для громадян країн СНД), англійською (для громадян інших країн) мовами.

Тематика конференції розкриває актуальні питання сучасної політичної системи України. Зокрема, учасники обговорять проблеми модернізації інститутів влади, тенденції формування стратегії та тактики виборчих кампаній, роль політичних партій як провідного суб’єкта демократизації політичної системи, шляхи підвищення ефективності місцевого самоврядування, напрямки розвитку інститутів громадянського суспільства та ін. За результатами проведення наукового заходу на офіційному сайті кафедри – www.polit.esy.es будуть опубліковані роботи учасників. Також бажаючі можуть подати статті до публікації у фаховому виданні – збірнику наукових праць «Політологічні записки».

Додаткову інформацію щодо участі у конференції та публікації фахових наукових статей можна отримати, звернувшись за електронною поштою irha_k@mail.ru та за телефоном (096) 52-52-650

ЗАКАЧАТИ  –  заявка на участь та додаткова інформація