У Далівському університеті обговорили практичні аспекти підвищення рейтингу мас-медіа

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов тренінг для журналістів та студентів профільних напрямків «Практичний аспект підвищення рейтингу мас-медіа», що проводиться ММЦ АЛЬЯНС в рамках проекту MDF #SUP30008GR239 підтримки етичних стандартів журналістиці в Луганській області.

Метою проведення серій тренінгів на цю тему є підвищення рівня ефективності ЗМІ та професіоналізму журналістів. Тренінги на цю та інші тематики проводяться у Далівському університеті не вперше. Їх організаторами є Міжрегіональний медіа-центр АЛЬЯНС у партнерстві зі СНУ ім. В.Даля та Управлінням у справах преси та інформації Луганської ОДА. Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.

Експерти розглянули питання співвідношення правових та етичних норм у діяльності мас-медіа, законодавче регулювання етичних кодексів, їх дотримання, шляхи виходу зі складних правових та етичних проблем, що виникають у роботі будь-якого мас-медіа. Аналіз виконання етичних норм в українській журналістиці та їх регулювання яскравіше розуміються у співвідношенні з закордонним досвідом.

«Теми тренінгу та виступи експертів запропоновані самими представниками мас-медіа, – розповіла голова Благодійного фонду Міжрегіонального медіа-центру АЛЬЯНС Наталія Терещенко. – У законодавчій та етичних базах, якими керуються журналісти є багато моментів, в яких є «підводні камені». Тому наше завдання – допомогти журналістам та керівникам мас-медіа у практичній роботі, наблизити луганську журналістику до Європейського рівня захищеності та відповідальності».